Ikona dostępności

Samodzielny Publiczny
Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1
w Rzeszowie

Znajdź poradnię/lekarza/stronę
Zamknij wyszukiwarkę

Konkurs ofert 145/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenie szpitalne oraz ambulatoryjna opieka specjalistyczna w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej

Czytaj więcej

Konkurs ofert 138/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenie szpitalne w dziedzinie pediatrii w Klinicznym Oddziale Pediatryczno-Pulmonologicznym Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki medycznej dla pacjentów Oddziału.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 130/2021

Wykonywanie przez lekarza świadczeń zdrowotnych w dziedzinie chirurgii ogólnej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej, Izbie Przyjęć oraz w Poradni Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie w godzinach funkcjonowania Poradni.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 119/2021

Udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia szpitalnego, tj. wykonywanie przez lekarza świadczeń zdrowotnych w dziedzinie pediatrii w Klinicznym Oddziale Pediatryczno-Pulmonologicznym oraz Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w godzinach podstawowego funkcjonowania Oddziału oraz w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki medycznej (poza godzinami podstawowego funkcjonowania Oddziału) dla pacjentów Oddziału i Izby Przyjęć.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 116/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielanej w warunkach ambulatoryjnych w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej przy Izbie Przyjęć w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie w dni robocze w godz. od 18,00 do 8,00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i święta w godz. od 8,00 dnia danego do 8,00 dnia następnego.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 112/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia szpitalnego wyłącznie w Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki lekarskiej dla pacjentów Izby Przyjęć.

Czytaj więcej

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID- 19

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID- 19

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług i zgodnie z dokumentem Klauzula informacyjna.

Zamknij