Działalność

Nasze cele

Naszym głównym celem jest działanie na rzecz Pacjentów Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Cel ten realizujemy poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego oraz wyposażenia. Podnosimy także umiejętności zawodowe personelu medycznego.

Promujemy zdrowy tryb życia oraz podnosimy świadomość zdrowotną Rzeszowian. Organizujemy imprezy prozdrowotne oraz prowadzimy działalność edukacyjną i informacyjną.

Fundacja zapewnia również pomoc pacjentom – ofiarom wypadków i ich rodzinom.

Jak możesz nas wspomóc

Jak już wspomnieliśmy – Fundację prowadzimy charytatywnie nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Fundacja utrzymuje się z dobrowolnych datków. Jeśli chcesz, aby fundacja mogła realizować swoje cele możesz przekazać darowiznę na konto fundacji:
24 1240 1792 1111 0010 8986 1931

Jak Państwu pomagamy

W ramach SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie (Szpital Miejski im. Jana Pawła II, ZOD, Przychodnie Specjalistyczne, POZ i inne) świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Pomagamy w zakupie nowoczesnego sprzętu oraz stale podnosimy kwalifikacje personelu medycznego. Zwiększamy bezpieczeństwo, komfort pobytu oraz poprawiamy organizację obsługi w naszych placówkach.

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich ucierpiał w wypadku (wypadek drogowy, wypadek przy pracy) zupełnie bezpłatnie poinformujemy Cię o Twoich prawach oraz przysługujących świadczeniach.

Możemy też zorganizować pomoc prawnika. Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej pomocy, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 797 824 718 lub wysyłając zdrowiedlarzeszowa@gmail.com

Chcesz wiedzieć więcej – polub nas na facebooku lub odwiedź stronę internetową.