Ikona dostępności

Samodzielny Publiczny
Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1
w Rzeszowie

Znajdź poradnię / lekarza / stronę
Zamknij wyszukiwarkę

Konkurs ofert 119/2021

Udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia szpitalnego, tj. wykonywanie przez lekarza świadczeń zdrowotnych w dziedzinie pediatrii w Klinicznym Oddziale Pediatryczno-Pulmonologicznym oraz Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w godzinach podstawowego funkcjonowania Oddziału oraz w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki medycznej (poza godzinami podstawowego funkcjonowania Oddziału) dla pacjentów Oddziału i Izby Przyjęć.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 116/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej udzielanej w warunkach ambulatoryjnych w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej przy Izbie Przyjęć w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie w dni robocze w godz. od 18,00 do 8,00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i święta w godz. od 8,00 dnia danego do 8,00 dnia następnego.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 112/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia szpitalnego wyłącznie w Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki lekarskiej dla pacjentów Izby Przyjęć.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 107/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ambulatoryjna opieka specjalistyczna, tj. wykonywanie świadczeń zdrowotnych w dziedzinie neurologii przez lekarza w Poradni Neurologicznej w Przychodni Specjalistycznej nr 1 Rzeszowie w ramach funkcjonowania Poradni (w tym badania dla potrzeb medycyny pracy).

Czytaj więcej

Konkurs ofert 106/2021

Udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne w ramach wykonywania opisu badań Holter EKG i ciśnieniowego dla dzieci hospitalizowanych w Oddziale Neonatologii z Intensywną Terapią Noworodka oraz Klinicznym Oddziale Pediatryczno - Pulmonologicznym w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie.

Czytaj więcej

Konkurs ofert 103/2021

Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu leczenia szpitalnego wyłącznie w Izbie Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rzeszowie w ramach zabezpieczenia całodobowej opieki lekarskiej dla pacjentów Izby Przyjęć

Czytaj więcej

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług i zgodnie z dokumentem Klauzula informacyjna.

Zamknij