Informacja do komunikatu z dnia 25.10.2021 r. SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie przypomina

16.02.2022 r.

W nawiązaniu do komunikatu z dnia 25.10.2021 r. SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie przypomina

W związku z sytuacją epidemiologiczną i zapewnieniem bezpieczeństwa mającego na celu ograniczenie ryzyka transmisji koronawirusa wśród pacjentów i personelu medycznego Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie oraz Zakładu Opieki Długoterminowej od dnia  25 października 2021 r. do odwołania wstrzymuje się odwiedziny pacjentów we wszystkich Oddziałach Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II i Zakładu Opieki Długoterminowej.

* W sytuacjach szczególnych (pożegnanie chorego w stanie terminalnym) dopuszcza się możliwość odwiedzin chorego po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu z Kierownictwem Oddziału/Zakładu Opieki Długoterminowej. Rodzice/Opiekunowie wcześniaków hospitalizowanych w Oddziale Neonatologii z Intensywną Terapią Noworodka codziennie, wg indywidualnie ustalonego harmonogramu oraz z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, mają możliwość odwiedzin swoich dzieci. Dzieci hospitalizowane w Klinicznym Oddziale Pediatryczno – Pulmonologicznym mają prawo do hospitalizacji wraz z jednym Rodzicem/Opiekunem.