Program profilaktyki chorób układu krążenia

WARUNKI REALIZACJI ŚWIADCZEŃ GWARANTOWANYCH W RAMACH PROFILAKTYKI CHORÓB UKŁADU KRĄŻENIA

Program skierowany jest do osób w wieku od 35 do 65 roku życia, u których nie została dotychczas rozpoznana choroba układu krążenia, cukrzyca, przewlekła choroba nerek lub rodzinna hipercholesterolemia i które w okresie ostatnich 5 lat nie korzystały ze świadczeń udzielanych w ramach profilaktyki chorób układu krążenia (także u innych świadczeniodawców). Kolejne świadczenie przysługuje po upływie 5 lat.

Program realizowany jest przez lekarzy i pielęgniarki poz. Świadczenia udzielane są pacjentom znajdującym się na liście świadczeniobiorców lekarzy i pielęgniarek poz w Przychodni POZ Nr 5 w Rzeszowie przy ul. Hoffmanowej 8a od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00, : 17 853 59 73.

Nie jest wymagane skierowanie