Wznowienie Odwiedzin

25.03.2022 r.

informacja o przywróceniu odwiedzin pacjentów w reżimie sanitarnym w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II oraz Zakładzie Opieki Długoterminowej SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie.

Przywrócone zostają odwiedziny pacjentów w reżimie sanitarnym w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II oraz Zakładzie Opieki Długoterminowej SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie.

Zasady i wytyczne dla odwiedzających w Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II oraz Zakładzie Opieki Długoterminowej SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie:

• Odwiedziny pacjentów odbywają się w godzinach:

Szpital Miejski im. Jana Pawła II codziennie w godzinach 11.00 – 12.00 oraz 16.00 – 18.00
Zakład Opieki Długoterminowej od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 12.00 oraz 16.00 – 17.00, w soboty, niedziele i święta w godzinach 11.00 – 12.00

• U jednego pacjenta może przebywać jeden odwiedzający

• Czas odwiedzin do 15 min

• Jednoczasowo na sali chorych może przebywać jedna osoba odwiedzająca

• Odwiedzający obowiązkowo przed wejściem na oddział dezynfekuje dłonie

• Odwiedzający (i pacjent jeżeli to możliwe) stosują maseczki ochronne osłaniające usta i nos

Zarządzenie obowiązuje od dnia 28.03.2022 r.