Aby obejrzeć tą stronę zainstaluj dodatek Adobe Flash Player. Link poniżej.



Pobierz Adobe Flash player



E-Rejestracja




biuletyn informacji publicznej

Progenis

Duszpasterstwo Służby Zdrowia Diecezji Rzeszowskiej

 

Przychodnia Specjalistyczna Nr 1
ul. Hetmańska 21

Przychodnia znajduje się w dwóch budynkach. Pierwszy przy ul. Czackiego 2 i drugi przylegający przy ulicy Hetmańskiej 21. Pierwszy budynek został wybudowany w 1938 roku jako jedna z pierwszych w mieście Przychodni Miejskich. W roku 1966 została dobudowana nowsza część przychodni od ulicy Hetmańskiej. Od tej chwili była największą przychodnią w Rzeszowie. Po przekształceniach i reformie służby zdrowia przychodnia została udostępniona nie tylko dla mieszkańców miasta Rzeszowa ale i okolicznych miejscowości.

GPS N: 50° 1' 44" E: 21° 59' 49" »Zobacz na mapie

W przychodni funkcjonują:

1. Poradnie specjalistyczne:

- Poradnia Neurologiczna
- Poradnia Laryngologiczna
- Poradnia Okulistyczna
- Poradnia Dermatologiczna
- Poradnia Diabetologiczna  
- Poradnia Genetyczna
- Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
- Poradnia Chirurgiczna
- Poradnia Reumatologiczna
- Poradnia Kardiologiczna
- Poradnia Endokrynologiczna
- Poradnia Zdrowia Psychicznego
- Poradnia Psychologiczna
- Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej

2. Zespół Rehabilitacyjny:

- Pracownia Fizjoterapii

3. Zakłady Diagnostyczne:

- Zakład Diagnostyki Obrazowej

- Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej - Zakład Pracowni Diagnostycznych

4. Podkarpackie Centrum Diagnozy i Leczenia Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu oraz Psychiatrii Dzieci i Młodzieży:

- Poradnia Autyzmu Dzieci
- Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
- Dzienny Oddział Terapeutyczny dla Dzieci z Autyzmem


1. Poradnie specjalistyczne:

 Poradnia Neurologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 313
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Barbara Murjas
specjalista w dziedzinie neurologia
    13.00- 17.00    
lekarz Agnieszka Kawa
specjalista w dziedzinie neurologia
     
13.30- 17.00
 
lekarz Karolina Biały-Międlar
w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurologia
15.00- 17.00
       
lekarz Fatima Olko
specjalista w dziedzinie neurologia
 
08.00- 13.00
     
lekarz Agnieszka Więckiewicz
specjalista w dziedzinie neurologia
     
14.45- 18.00
 
DoGóry

 Poradnia Laryngologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:
Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Beata Baj-Pawłowska
specjalista w dziedzinie otorynolaryngologia
07.00- 14.35
11.00- 18.35
07.00- 14.35 07.00- 14.35 07.00- 14.35
dr n. med. Anna Cyran-Rymarz
specjalista w dziedzinie otolaryngologia
   
15.00- 18.00
   
DoGóry

 Poradnia Okulistyczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:
Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Maria Magdalena Łozińska
specjalista w dziedzinie okulistyka
10.30- 18.00
08.00- 14.30
10.15- 14.30
10.15- 14.30
 
DoGóry

 Poradnia Dermatologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Lucyna Cieślińska
specjalista w dziedzinie dermatologia i wenerologia
11.30- 16.30
11.30- 14.30
08.00- 13.00
08.00- 13.00
 
lekarz Marta Ferenc-Dłuska
specjalista w dziedzinie dermatologia i wenerologia
 
15.00- 18.00
     
dr n. med. Robert Kijowski specjalista w dziedzinie dermatologia i wenerologia
07.30- 11.30
07.30- 11.30
   
07.30- 12.30
DoGóry

 Poradnia Diabetologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 318
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Iwona Mazur
specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych 
specjalista w dziedzinie diabetologia
10.25- 18.00 07.00- 14.35 07.00- 14.35 07.00- 14.35 07.00- 14.35
lekarz Elżbieta Kubek
specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych 
specjalista w dziedzinie diabetologia
11.00- 14.35
   
11.00- 14.35
11.00- 14.35
DoGóry

Poradnia Genetyczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 352
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Maria Lassota
specjalista w dziedzinie pediatri,i w trakcie specjalizacji w dziedzinie genetyka kliniczna
 
08.00- 16.15
14.00- 18.00
08.00- 16.05
08.00- 16.05
dr n. med. Antoni Pyrkosz
specjalista w dziedzinie genetyka kliniczna,
specjalista w dziedzinie laboratoryjna genetyka medyczna, specjalista w dziedzinie neonatologia
09.00- 15.00
       
DoGóry

 Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 320
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Małgorzata Dymkowska
specjalista w dziedzinie położnictwo i ginekologia
   
12.00- 18.00
   
dr n. med. Tomasz Góra
specjalista w dziedzinie położnictwo i ginekologia
     
08.00- 13.00
 
lekarz Magdalena Harpula
w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwo i ginekologia
       
12.35- 14.35
DoGóry

 Poradnia Chirurgiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Adam Szymanik
specjalista w dziedzinie chirurgia ogólna
12.00- 16.15
07.15- 16.15
07.15- 11.30
07.15- 16.15
13.45- 18.00
DoGóry

 Poradnia Reumatologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Longina Krasowska-Urbanik
specjalista w dziedzinie reumatologia
11.00- 18.35
07.00- 14.35 07.00- 14.35 07.00- 14.35 07.00- 14.35
lekarz Grażyna Klepacka-Skręt
specjalista w dziedzinie reumatologia
07.00- 12.41
07.00- 12.41
07.00- 12.41 07.00- 12.41 07.00- 12.41
DoGóry

 Poradnia Kardiologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 336
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Kazimierz Pyczuła
kardiologia II stopień 
07.30- 11.30
07.00- 11.00
14.00- 18.00
07.00- 11.00 07.30- 11.30
lekarz Agnieszka Kamińska
specjalista w dziedzinie choroby wewnętrzne
specjalista w dziedzinie hipertensjologia
 
12.05- 14.35
     
DoGóry

 Poradnia Endokrynologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 336
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Antoni Prokopowicz
położnictwa i ginekologii II stopnia,
specjalista w dziedzinie endokrynologia
 
07.00- 13.00
15.15- 19.15
07.00- 13.00 07.00- 13.00
DoGóry

 Poradnia Zdrowia Psychicznego

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 376
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Maria Grzech
specjalista w dziedzinie psychiatria
10.00- 18.00
07.00- 14.30
07.00- 14.30 07.00- 14.30 07.00- 14.30
lekarz Witold Kucharski
specjalista w dziedzinie psychiatria
08.00- 16.00
12.30- 20.00
08.00- 13.00
08.00- 16.00  
mgr Ewa Jakubowska-Kot
psycholog kliniczny I stopień, psychoterapeuta
07.00- 14.35
11.25- 19.00
07.00- 14.35
07.00- 14.35 07.00- 14.35
mgr Magdalena Szmuc
psycholog,
w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty 
 
12.35- 14.35
12.35- 14.35
   
mgr Renata Sołkowicz
psycholog, psychoterapeuta
12.00- 14.00
       
mgr Alicja Bijoś
psycholog,
w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
14.00- 15.00
       
dr n. med. Paweł Rodziński
specjalista w dziedzinie psychiatria, psychoterapeuta
   
07.00- 20.00
   
mgr Ewelina Irzyk
psycholog
10.30- 14.35
10.30- 14.35
07.00- 10.05
10.00- 14.35
10.30- 14.35
lekarz Krzysztof Międlar specjalista w dziedzinie psychiatria
 
12.00- 16.00
     
mgr Kamila Makara-Czułno
psycholog, psychoterapeuta
07.00- 14.35
10.25- 18.00
07.00- 14.35
07.00- 14.35
07.00- 14.35

DoGóry


 Poradnia Psychologiczna

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 376
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
mgr Renata Sołkowicz
psycholog, psychoterapeuta
09.45- 12.00
i 14.00- 15.30
 
10.25- 19.00
07.00- 15.00
07.00- 15.00
mgr Alicja Bijoś
psycholog,
w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
08.00- 14.00
08.0- 15.00
08.00- 15.00
08.00- 14.00
 
mgr Magdalena Szmuc
psycholog,
w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
07.00- 14.35
07.00- 12.35
07.00- 12.35
07.00- 14.35
07.00- 14.35
mgr Anna Świątek
pedagog,
w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
10.00- 18.35
 
07.00- 12.35
 
07.00- 15.35

DoGóry


 Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej

Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-58-70
Godziny przyjęć:

Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Paweł Słysz
specjalista w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu
   
08.00- 12.00
   
lekarz Marek Doliński
chirurgia urazowo-ortopedyczna II stopnia
 
08.00- 14.00
     
lekarz Jerzy Bober
specjalista w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu
       
11.15- 15.15
lekarz Wiesław Bożymowski
specjalista w dziedzinie ortopedia i traumatologia
     
07.30- 12.30
 
lekarz Piotr Muniak
w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu
15.00- 19.00
       
lekarz Tomasz Chmielewski
w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu
     
15.00- 19.00
 
DoGóry

2. Zespół Rehabilitacyjny:

 Pracownia Fizjoterapii

Zespół Rehabilitacyjny świadczy usługi z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej.

Godziny otwarcia : poniedziałek - piątek w godzinach 8:00 - 18:00
Rejestracja do godz. 17:00.

Zakres usług:
  1. Elektroterapia:
  • galwanizacja
  • elektrostymulacja
  • prądy DD
  • prądy Interferencyjne
  • prądy Tens
  • prądy Trauberta
  • prądy Kotza
  1. Terapia ultradźwiękami:
  • terapia polem magnetycznym niskiej częstotliwości
  • terapia polem magnetycznym wysokiej częstotliwości
  1. Światłolecznictwo:
  • laseroterapia
  • sollux
  1. Masaż Leczniczy
  1. Kinezyterapia:
  • ćwiczenia indywidualne
  • ćwiczenia grupowe
  • krioterapia CO2 (zabiegi płatne)
DoGóry


3. Zakłady Diagnostyczne:

 Zakład Diagnostyki Obrazowej

Informacje:
W zakładzie funkcjonuje:

  • Pracownia RTG
  • Pracownia USG
  • Pracownia Mammograficzna

Pracownie diagnostyczne wykonują badania dla:

  • pacjentów poradni ogólnej i specjalistycznych SP ZOZ Nr 1
  • pacjentów placówek, które mają zawartą umowę na usługi z SP ZOZ Nr 1
  • badania odpłatne dla innych pacjentów
W ZDO obowiązuje System Zarządzania Jakością. Zatrudniony personel podlega procesowi szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, a stosowane urządzenia diagnostyczne są systematycznie nadzorowane i sprawdzane pod kątem poprawności ich działania.
DoGóry


 Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

Informacje:
W zakładzie funkcjonuje:

  • Punkt Poboru Materiału do Badań
Godziny otwarcia :
poniedziałek, środa: 7:15 – 9:30
wtorek, czwartek, piątek: 7:15 – 10:00

SERDECZNIE ZAPRAS ZAMY PAŃSTWA DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

DoGóry

 Zakład Pracowni Diagnostycznych

Informacje:
W zakładzie funkcjonuje:

  • Pracownia EKG
  • Pracownia Cytogenetyczna

Pracownia Cytogenetyczna

Lista i opis badań diagnostycznych:

1. Kariotyp z krwi obwodowej
Analiza kariotypu jest podstawowym badaniem cytogenetycznym umożliwiającym określenie liczby i struktury chromosomów.

Głównymi wskazaniami do badania kariotypu są:
• podejrzenie określonego zespołu chromosomowego na podstawie cech klinicznych
• mnogie wady rozwojowe u dziecka
• niepełnosprawność intelektualna ze współistnieniem cech dysmorfii i/lub wad rozwojowych
• niektóre izolowane wady rozwojowe u dziecka (np. w zakresie narządów płciowych)
• niepowodzenia rozrodu
• przypadki niepłodności

2. Diagnostyka metodą FISH z zastosowaniem sond komercyjnych
Główne wskazania do badania:
• aberracje subtelomerowe
• zespoły mikrodelecyjne (tj. CATCH 22, DiGeorge, Williams)

3. Test przesiewowy w kierunku zespołu łamliwego chromosomu X (Fra - X)
Badanie polega na amplifikacji regionu zawierającego powtórzenia CGG w genie FMR1.
Główne wskazania do badania:
• opóźnienie rozwoju/niepełnosprawność intelektualna, zwłaszcza u chłopców/mężczyzn, przy prawidłowym kariotypie
• dodatkowe cechy fenotypowe: długa twarz, duży obwód głowy, duże uszy, duże jądra
W przypadku uzyskania wyniku nieprawidłowego lub też nieinformacyjnego prowadzona jest rozszerzona diagnostyka wykonywana w certyfikowanym laboratorium współpracującym z Pracownią Cytogenetyczną.

4. Test metylacji DNA w diagnostyce zespołu Angelmana i Pradera-Williego.
Test metylacji DNA w diagnostyce zespołów PWS/AS wykonywany jest metodą
RFLP-PCR, po wcześniejszej modyfikacji DNA.
Prawidłowy wzór metylacji w regionie 15q11-13 w locus SNRPN pozwala wykluczyć obecność delecji w badanym regionie, disomii jednorodzicielskiej chromosomu 15 oraz mutacji regulatorowej.
Główne wskazania do badania:
• zespół cech dysmorficznych sugerujących wystąpienie zespołów

5. Diagnostyka trombofilii wrodzonej

Diagnostyka oparta jest na identyfikacji najczęstszych zmian w genie czynnika V
(zmiana R506Q ) i w genie protrombiny - czynnika II ( zmiana c.*97G>A (stara nazwa 20210G>A)) metodą RFLP-PCR. Wskazania do wykonania badania :
a) zakrzepica żylna/zatorowość płucna
• bez uchwytnej przyczyny u pacjenta przed 50 r. ż.,
• u pacjenta obciążonego rodzinnie wywiadem żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej,
• nawracającej,
• o nietypowej lokalizacji
b) małopłytkowości po stosowaniu heparyny
c) zakrzepicy u kobiet w czasie ciąży lub stosowania hormonalnej antykoncepcji
d) niepowodzeń położniczych
e) chorych poniżej 50 r. ż. z objawami zakrzepicy w układzie tętniczym(zawał serca, udar mózgu niedokrwienny) bez czynników ryzyka rozwoju miażdżycy.

6. Detekcja genu SRY - metodą PCR
Wskazania:
• dysgenezja gonad


Analiza chromosomowa prowadzona jest z wykorzystaniem komputerowego systemu rejestracji, opracowywania i dokumentacji wyników. Kariotyp opracowywany jest za pomocą programu Lucia Cytogenetics2 (Laboratory Imaging). Ten sam program wykorzystywany jest do analizy wyników FISH. Pracownia Cytogenetyczna współpracuje z innymi ośrodkami genetyki medycznej w kraju.

W przypadku zlecania badań genetycznych, zlecenie powinno zostać wystawione na druku Karta zlecenia badania genetycznego. Do zlecenia powinien zostać dołączony formularz Deklaracja świadomej zgody na badanie genetyczne.

Procedura zlecania badań laboratoryjnych
Procedura pobierania materiału do badań
Procedura transportu materiału do badań
Procedura przyjmowania, rejestrowania i laboratoryjnego oznakowania materiałów do badań


DoGóry



4. Podkarpackie Centrum Diagnozy i Leczenia Zaburzeń ze Spektrum Autyzmu oraz Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Koordynator Podkarpackiego Centrum Diagnozy i Leczenia Zaburzeń
ze Spektrum Autyzmu oraz Psychiatrii Dzieci i Młodzieży mgr Agata Pieniążek

 Poradnia Autyzmu Dzieci

Informacje:

  • Przyjmuje pacjentów do 18 r. życia z rozpoznaniem całościowych zaburzeń rozwojowych (autyzm dziecięcy, autyzm atypowy, zespół Aspergera)
  • Zapewnia kompleksową diagnozę, w której uczestniczą: lek. spec. psychiatrii, psycholog, specjaliści przeszkoleni w zakresie diagnozy i terapii dzieci z autyzmem – logopeda, oligofrenopedagog
  • Prowadzi indywidualną terapię dziecka w zakresie programu terapeutyczno-rehabilitacyjnego
Poradnia świadczy usługi bezpłatnie w ramach umowy z NFZ.
Wymagane jest skierowanie od lekarza psychiatry.
Rejestracja telefonicznie lub osobiście - codziennie w godzinach pracy poradni.
Rejestracja - nr telefonu : (17) 853-52-82 wew. 358
Godziny przyjęć:
Pn Wt Śr Czw Pt
mgr Agata Pieniążek
pedagog, oligofrenopedagog,
neurologopeda
08.00- 16.00
09.00- 16.00
07.00- 18.00
08.00- 18.00
08.00- 15.00
lekarz Agnieszka Magoń-Nawrocka
specjalista w dziedzinie psychiatria
   
11.00- 18.00
 
10.00- 13.00
lekarz Krystyna Szula
specjalista w dziedzinie psychiatria, specjalista w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
     
15.30- 19.30
 
lekarz Dariusz Mazurkiewicz
specjalista w dziedzinie psychiatria, specjalista w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
   
07.00- 08.00
   
lekarz Magdalena Kamler-Pado
specjalista w dziedzinie pediatria
   
co 2-tydz. 12.00- 14.35
   
lekarz Wiesława Łagowska
specjalista w dziedzinie pediatria
   
co 2-tydz. 12.00- 14.35
   
lekarz Marzena Pelc-Dymon
specjalista w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
pediatria I stopień
     
20.00-22.00
sobota 06.00-09.00
mgr Kamila Drewniak
psycholog, kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii osób z autyzmem, kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej
08.00- 15.35
08.00- 15.40
07.00- 15.35
08.00- 15.35
08.00- 14.30
mgr Iwona Zapała
psycholog, kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej
07.00- 15.00
08.00- 14.00
08.00- 10.00
mgr Agata Jagustyn
psycholog, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
   
07.30- 13.00
08.00- 18.00
08.00- 10.00
mgr Agnieszka Piekłowska
psycholog
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
mgr Magdalena Adamczyk
psycholog
13.00- 15.05
08.00- 15.35
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05

Małgorzata Żuk
terapeuta zajęciowy, oligofrenopedagog

13.00- 15.15
13.00- 15.00
13.00- 15.10
13.00- 16.00
 
Katarzyna Cyrek
terapeuta zajęciowy
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
mgr Monika Kosior
pedagog, kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii osób z autyzmem, terapeuta zajęciowy
10.00- 15.30
10.00- 16.00
10.00- 17.55
10.00- 13.00
10.00- 13.00
mgr Katarzyna Tokarz 
pedagog , neurologopeda
10.00- 15.35
08.00- 15.35
10.00- 15.35
08.00- 15.35
08.00- 15.35
mgr Sabina Pasternak
pedagog, logopeda
13.00- 15.05
13.00- 15.05
13.00- 15.05
08.00- 15.35
13.00- 15.05

DoGóry


 Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży

Informacje:
Rejestracja do poradni odbywa się osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 (z wyjątkiem wtorku od 11.00) pod nr. tel.
(17) 853-52-82 (wew. 358)

Do lekarza psychiatry nie jest wymagane skierowanie, zaś do psychologa jest wymagane skierowanie od lekarza POZ lub innego specjalisty (neurolog, pediatra, i innych)

Do psychologa lub psychiatry można kierować dzieci z problemami:

  • zaburzenia zachowania i emocji
  • nadpobudliwość psychoruchowa
  • moczenie nocne
  • lęki (fobie)
  • zaburzenia opozycyjno-buntownicze
  • tiki
  • mutyzm
  • problemy nawiązywania relacji społecznych
  • zaburzenia snu, jedzenia
  • upośledzenie umysłowe
  • autyzm, zespół Aspergera
Do poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży nie przyjmujemy pacjentów z problemami szkolnymi (fobie szkolne, problemy z nauką itp).
Dzieci takie powinny być kierowane do Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej.


Godziny przyjęć:
Pn Wt Śr Czw Pt
lekarz Roman Mikuła
specjalista w dziedzinie psychiatria
 
08.00- 10.00
 
07.00- 09.00
 
lekarz Agnieszka Magoń-Nawrocka
specjalista w dziedzinie psychiatria
10.00- 17.00
     
13.00- 17.00
lekarz Marzena Pelc-Dymon
specjalista w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
pediatria I stopień
 
14.00- 22.00
     
lekarz Justyna Korfanty - Misa
w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
09.00- 14.00
       
lekarz Agnieszka Potoczna
w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychiatria dzieci i młodzieży
 
15.00- 21.00
     
mgr Agata Jagustyn
psycholog, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty
08.00- 16.00
08.00- 16.00
   
10.00- 14.25
mgr Iwona Zapała
Psycholog, kwalifikowany w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej
08.00- 16.00
08.00- 16.55
 
10.00- 15.00
mgr Agnieszka Antonik
psycholog
08.00- 15.35
     
08.00- 15.35

DoGóry

 Dzienny Oddział Terapeutyczny dla Dzieci z Autyzmem

  • Przyjmowane są dzieci od 3 roku życia nie objęte dotychczas stałą opieką terapeutyczną
  • Zapewnia Kompleksową terapię i edukację (indywidualną i grupową) oraz naukę samoobsługi
  • Każde dziecko pracuje wg indywidualnego programu dostosowanego do jego wieku i poziomu funkcjonowania
  • Dzieci przebywają w Oddziale od godz. 7.30 do godz. 13.00
  • Kwalifikacja pacjentów odbywa się w Poradni Autyzmu Dzieci przy SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie

Wszelkie informacje pod nr. tel. 17-85 352 82 wew. 358

DoGóry